im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie

O SZKOLE

100-lecie szkoly

 

             Zjazd na 100-lecie Liceum  w Staszowie tuż, tuż !!!

          Ponownie piszę do Was Koleżanki i Koledzy, Absolwenci. Chciałabym zachęcić i zmobilizować Was do najszybszego zgłoszenia swojego udziału 
w zbliżającym się spotkaniu w naszej szkole. Czasu pozostało już niewiele. Wasza decyzja  znacznie ułatwi organizatorom wszelkie przygotowania. One zaś uwarunkowane są liczbą Waszych zapisów, które mogą być dokonane:

-  poczta elektroniczną        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                               (imię i nazwisko, adres, rok zakończenia szkoły),

-   telefonicznie      l5 864 2583

-   listownie na adres :  Liceum Ogólnokształcące 
    im. ks. kard. Stefana   Wyszyńskiego, ul.11 Listopada 3,   28- 200 Staszów

-   bądź osobiście  - co będzie miłym spotkaniem ze szkołą, wygodnym sposobem  kontaktu dla Absolwentów, staszowian… i nie tylko. Przy okazji można przynieść (przesłać także) pamiątki dla udostępnienia ich 
na okolicznościowych wystawach. Zapraszamy serdecznie!

            Koleżanki i Koledzy! Od imiennej listy zgłoszeń udziału w zjeździe zależeć będzie liczba drukowanych albumów, przygotowanie innych pamiątek, wszelka logistyka, a także rożne, nie mniej ważne dla ducha i ciała, działania organizatorów.

                UWAGA!  Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 września 2018 roku.

            Pamiętajcie, moi Drodzy, o ewentualnym  zarezerwowaniu noclegów 
w  miejscowych hotelach lub w pobliżu Staszowa. Podaję adresy i telefony 

kontaktowe: 

 

1.    Hotel „Lord”

ul. Nasienna 8 28-200 Staszów

tel. 15 864 13 66   lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2.    Hotel „Gwarek”

ul. Rynek 13    28- 200 Staszów

tel.15 864 33 21

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.     Ośrodek Wypoczynkowy „Lotnik” w Golejowie

ul.11 Listopada 201  28-200 Staszów 

 tel. 15 864 56 36    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4.     Hotel „Rytwiany”

ul. Artura Radziwiłła 19   28 – 236 Rytwiany

tel.  15 864 32 55      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

   5    -  „Cztery Wiatry Resort”

Korytnica 88   28- 225 Szydłów tel.  41 353 52 47 do 9, 

kom. 506 311 716  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6      -  Pustelnia Złotego Lasu Hotel

  ul. Klasztorna 25    28 236  Rytwiany

  tel.  15 864 77 95   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Można w Internecie wybrać jeszcze inne miejsca noclegu.

 

Koleżanki i Koledzy, Absolwenci!

            W sobotni wieczór 6 października, o godz.19oo rozpocznie się Jubileuszowy Bal Absolwentów w Restauracji „Lord”.  Warto więc pozostawić 

za sobą  „wszystko co odeszło z biegiem lat”, oddać się magii muzyki, (nowoczesne rytmy zapewnione!), przypomnieć sobie słowa dawnych
 i nowych  przebojów, tańczyć do białego rana i   może komuś powiedzieć lub od kogoś usłyszeć: „Ten ostatni taniec jest dla Ciebie!” 

            Panie i Panowie! Na bal idziemy, na bal!              

Chętni  tak niezwykłych przeżyć mogą, czy też już powinni,  uiścić opłatę .

 Koszt   uczestnictwa w  Jubileuszowym Balu   Absolwentów i Przyjaciół  Gimnazjum i  Liceum Ogólnokształcącego w  Staszowie wynosi  150 zł. Opłatę  należy kierować  na konto  nr:  78 9431 0005 2001  0021  8681 0008 
(otwarte  w  Banku Spółdzielczym  w Staszowie),  z dopiskiem  „jubileusz18”, do  dnia15  września 2018 r.     

 

Moi Drodzy! Nie czekajcie już dłużej. Czas jest nielitościwy i on nie poczeka. Mam nadzieję i wierzę, że My, Absolwenci wszystkich roczników: tych młodziutkich, młodych, dorosłych i dojrzale dorosłych, potrafimy wspólnie „czas zatrzymać” choćby  na dwa październikowe dni. Powrócić do młodości,  bo ona przecież w każdym z nas jest  i żaden czas teraźniejszy nie zdoła odebrać nam  wspomnień i emocji, namysłu nad tym, „co się stało 
z naszą klasą”, jak jest z nami dzisiaj i czy zechcemy spotkać się ponownie
 w 105- lecie naszego „ogólniaka”, czego Wam, Koleżanki i Koledzy, także sobie, frazami z piosenek, najserdeczniej życzę.

 

Pozdrawiam.

   

Z wyrazami szacunku 

Jadwiga Szyszka (Duda)

 

 

   Staszów, 16 sierpnia 2018.


 

LIST OTWARTY
do
Nauczycieli, Uczniów, Absolwentów oraz Przyjaciół
Liceum Ogólnokształcącego im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
w Staszowie

W 2018 roku przypada stulecie Staszowskiego Gimnazjum i Liceum.
W związku z przygotowaniem „Księgi Absolwentów i Uczniów Szkoły” zwracam się z serdeczną prośbą o wspólne opracowanie tej publikacji. Księga zawiera fotografię, krótki życiorys uwzględniający szczególne osiągnięcia oraz dane kontaktowe. Jeżeli Państwo uznają moją inicjatywę za godną wsparcia, proszę o przesyłanie informacji na adres:

Stanisław Jastrząb
ul. Jana Pawła II 8/4
28-200 Staszów
poczta elektroniczna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub na adres szkoły:
Liceum Ogólnokształcące im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
ul. 11 Listopada 3
28-200 Staszów
poczta elektroniczna: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin nadsyłania materiałów – do końca grudnia 2017 roku.
Będę uważał, że przesyłając fotografie i dane wyrażają Państwo zgodę na ich publikację.
Pozdrawiam z nadzieją na realizację pomysłu.

mgr Stanisław Jastrząb