KLIKNIJ I ODWIEDŹ RADIO INTERNETOWE NASZEJ SZKOŁY
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności

GODZINY DOSTĘPNOŚCI w roku szkolnym 2023/2024

LP

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINA

1.

Bartłomiejczuk Łukasz

poniedziałek

14:00 – 15:00

2.

Wójcik Aniceta

środa

7:00 – 8:00

3.

Poziomek Iwona

wtorek

7:00 – 8:00

4.

Adamczyk Paweł

czwartek

7:00 – 8:00

5.

Adamus Urszula

piątek

8:35 – 9:35

6.

Anioł Małgorzata

poniedziałek

12:20 – 13:20

7.

Blicharz Jacek

wtorek

7:00 – 8:00

8.

Brudek Mariusz

wtorek

14:00 – 15:00

9.

Cieśla Piotr

środa

14:00 – 15:00

10.

Ciombor Agnieszka

poniedziałek

13:10 –14:10

11.

Drózd Edward

poniedziałek

10:30 – 11:30

12.

Durma Monika

piątek

7:00 – 8:00

13.

Dworecka Anna

piątek

13:00 – 14:00

14.

Gibowski Sławomir

czwartek

14:00 – 15:00

15.

Gondek Hubert

wtorek

9:40 – 10:40

16.

Grzegrzółka Dorota

poniedziałek

14:00 – 15:00

17.

Halota Małgorzata

wtorek

czwartek

7:00 – 7:30

7:45 – 8:15

18.

Hetko Monika

piątek

13:10 – 14:10

19.

Jońca Maciej

środa

14:00 – 15:00

20.

Kręcisz-Glegoła Małgorzata

poniedziałek

13:00 – 14:00

21.

Krupa Jan

czwartek

07.00 - 08.00

22.

Osuch Klaudia

wtorek

14:00 – 15:00

23.

Kwiecień Agnieszka

wtorek

7:00 – 8:00

24.

Maj Elżbieta

poniedziałek

12:15 – 13:15

25.

Makuch Izabela

wtorek

7:00 – 8:00

26.

Markiewicz Ewa

czwartek

14:00 – 15:00

27.

Masternak Bożena

wtorek (co dwa tygodnie)

13:15 – 14:15

28.

Morawski Marek

wtorek

14:05 – 15:05

29.

Morawska Katarzyna

wtorek (co dwa tygodnie)

14:55 – 15:40

30.

Mrówka Włodzimierz

piątek

13:10 – 14:10

31.

Nenutil Arkadiusz

 środa

7:00 – 8:00

32.

Nowicka Joanna

czwartek

7:00 – 8:00

33.

Oleksiak Elżbieta

poniedziałek

13:10 – 14:10

34.

Palmąka Anna

poniedziałek

7:00 – 8:00

35.

Poziomek Sylwester

poniedziałek

14:00 – 15:00

36.

s. Przybyła Anna

wtorek

7:45 – 8:45

37.

Skotnicka Urszula

poniedziałek

13:15 – 14:15

38.

Skubera Grzegorz

środa

14:00 – 15:00

39.

Słomka Magdalena

poniedziałek

13:10 – 14:10

40.

Sobieniak Anna

czwartek

7:00 – 8:00

41.

Sowa Wiesława

poniedziałek

7:00 – 8:00

42.

Strzelecka Ewelina

wtorek

7:50 – 8:50

43.

Sudy Monika

poniedziałek

14:00 – 15:00

44.

Szewczyk Maria

czwartek

7:45 – 8:45

45.

Tomczyk Edyta

czwartek

7:00 – 8:00

46.

47.

48.

49.

Walas Anna

ks. Wasil Mariusz

Ziętarski Mariusz

Bąk Patrycja

wtorek

wtorek

piątek

środa

7:45 – 8:45

15:00 – 16:00

15:00 – 16:00

14:00 – 15:00

Data dodania: 2023-11-12 12:46:19
Data edycji: 2024-03-12 11:55:19
Ilość wyświetleń: 866

Klasy OPW

Wejdź i dowiedź się więcej o naszych klasach OPW
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej