im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie

HOME

INFORMACJA O KONSULTACJACH!

INFORMACJA O KONSULTACJACH!

 

 

Drodzy Uczniowie i Absolwenci dyrektor Liceum informuje, że od 25 maja 2020 r.

nauczyciele  naszej szkoły prowadzą konsultacje dla chętnych (harmonogram będzie sukcesywnie uzupełniany).

(aktualizacja 1 czerwca 2020r.)

Harmonogram konsultacji

Przedmiot

 

Godziny realizowania zajęć

Nauczyciel:

Język polski                                   Kl. III b

Konsultacje on-line                                                    w zależności od potrzeb

p. Ewelina Strzelecka 

Matematyka                         Kl. III b

Konsultacje on-line                                                      w zależności od potrzeb

p. Małgorzata Kręcisz- Glegoła 

Język polski                                   Kl. III a

Konsultacje on-line                                                     w zależności od potrzeb

p. Magdalena Słomka

Język polski                                   Kl. III e

Konsultacje on-line                                                     w zależności od potrzeb

p. Małgorzata Anioł

Matematyka                         Kl. III a

Konsultacje on-line                                                     w zależności od potrzeb

p. Anna Dworecka

Matematyka                         Kl. III e

Konsultacje on-line                                                     w zależności od potrzeb

p. Joanna Kmiecik

Język angielski

Kl. III a

Konsultacje on-line                                                     w zależności od potrzeb

p. Jacek Blicharz

Język angielski

Kl. III e

Konsultacje on-line                                                       w zależności od potrzeb

p. Monika Hetko

Historia, wiedza                  o społeczeństwie.

(dla maturzystów)

Od 25 maja 2020r. do 29 maja 2020r. w godz. 11.00- 13.00 w sali 29B.

p. Norbert Krzystanek

historia, historia                     i społeczeństwo

0d 01 czerwca 2020r.  do 05 czerwca2020r. (poniedziałek – piątek) w godz. 10.00  - 13.00 w sali 29 B:

- 10.00 - 11.00 klasy pierwsze po szkole podstawowej (a, b, c, e)

- 11.00 - 12.00 klasy pierwsze po gimnazjum (a, b, d)

- 12.00 - 13.00 klasy II (b, c)

- 13.00 – maturzyści

p. Norbert Krzystanek

matematyka

Wtorek   2 czerwca 2020 godz. 12.00

p. Anna Dworecka

Historia

WOS

5 czerwca godz. 10.00 – kl. II E

16 czerwca godz. 10.00 – kl. I Dp

16 czerwca godz. 11.00 – kl. II D

p. Paulina Mielnik

Język angielski

Wtorki godz. 10.40 – kl.  I Cp gr. I                  i kl. I Ag gr. I

p. Monika Hetko

chemia

Środa godz. 8.00 – 8.45

kl. I Bg

p. Edyta Tomczyk

matematyka

Kl.  I Cg – środa 3 czerwca godz. 11.30

p. Joanna Kmiecik

fizyka

Kl. I Ag – 3 czerwca godz.12

p. Elżbieta Oleksiak

Język polski

Kl. I Ap  środa godz.9.00 – 9.30

Kl. I Bg środa godz. 9.30 – 10.00

 

p. Wiesława Sowa

Podstawy przedsiębiorczości

Kl. I Ag środa godz.9.00 – 10.00

Kl. I Bg środa godz.10.00 – 11.00

Kl. I Cg środa godz.11.00 – 12.00

Kl. I Dg środa godz.12.00 – 13.00

p. Sławomir Gibowski

Edukacja dla bezpieczeństwa

Poniedziałek godz. 10.00

p. Edward Drózd

Język rosyjski

Wtorek godz. 11.00

p. Maria Pęczek

Język angielski

Wtorek godz. 9.00

p. Iwona Poziomek

Język angielski

Wtorek godz. 8.00 – 12.00

p. Anna Sobieniak

fizyka

3 czerwca 2020r. godz.12.10

Kl. I Ap

p. Joanna Nowicka