im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie

HOME

NASZA ABSOLWENTKA W GRONIE LAUREATÓW KONKURSU SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO „TALENTY ŚWIĘTOKRZYSKIE”.

 

19 listopada 2021 roku w siedzibie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Samorządu Województwa Świętokrzyskiego „Talenty Świętokrzyskie”. Nagroda ta została przyznana między innymi tegorocznej absolwentce naszej szkoły Annie Ziętarskiej. Podczas gali wręczania nagród uczennicę reprezentował nauczyciel biologii naszego liceum Grzegorz Skubera.

 

Relację z uroczystości znaleźć można pod adresem:

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/wreczono-talenty-swietokrzyskie-dla-najlepszych-uczniow-i-stypendia-dla-wyrozniajacych-sie-studentow-w-swietokrzyskim-zobaczcie/ar/c1-15911541?fbclid=IwAR0FDtJngcl16yjWBMHUgtaPkhOvKxVHWwV7U_57fAzX7M8crsqH2An24N4