im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie

HOME

„ Pozwoliłam sobie marzyć…” - poetycki sukces uczennicy Liceum

„Pozwoliłam sobie marzyć….” - te słowa rozpoczynają wiersz, który sprawił, że uczennica naszego Liceum Daria Golonka z klasy I D rozwinęła swój talent poetycki. Sukcesem okazał się udział w Turnieju Jednego Wiersza XVIII Wiosny Poetyckiej w Collegium Gostomianum w Sandomierzu. Uczennica naszej szkoły Daria Golonka otrzymała tytuł Laureata w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za utwór „Sen”.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się 23 marca 2019r. w Sandomierzu. Uczennica odebrała pamiątkowy dyplom, nagrodę książkową oraz powerbank z rąk Dyrektora I Liceum Collegium Gostomianum Pana Krzysztofa Zielińskiego.

Opiekunem uczennicy była pani Ewelina Strzelecka, nauczyciel języka polskiego.