im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie

HOME

NASZA SZKOŁA KOLEJNY RAZ W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU „OŻYWIĆ POLA”.

26 września 2018 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w uroczystości finałowej ogólnopolskiego programu aktywnej edukacji ekologicznej „Ożywić pola – rok gęgawy”. Uroczystość odbywała się w gmachu Wydziału Hodowli Zwierząt Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wśród trzydziestu szkół, które zakwalifikowały się do ścisłego finału spośród szkół z całej Polski nasze liceum ostatecznie uplasowało się na miejscu dziewiątym. To duży sukces, tym bardziej, że w finale jesteśmy już po raz drugi w historii uczestnictwa w programie. Cieszymy się, że nasza praca edukacyjna pogłębiająca wiedzę przyrodniczą a także aktywne działania na rzecz ochrony przyrody przyniosły tak wymierny skutek.

Dokumentację naszych działań w ramach programu można obejrzeć na stronie internetowej szkoły w zakładce PROJEKTY.